false

Zwiastuny nowego jutra!

By in
Zwiastuny nowego jutra!

Gdzie szukać zwiastunów lepszego jutra?

Biznes jest trochę jak wyścig kolarski. Talent i szczęście to jedno, ale poza nimi liczy się dobra strategia i… zespół. Kto rozumie znaczenie współpracy w biznesie, ten ma szansę wygrać siebie i sukces zawodowy pomimo trudnych czasów, w jakich przyszło nam obecnie działać.

Rzeczywistość, w jakiej znaleźliśmy się praktycznie z dnia na dzień wymusiła na nas gwałtowną zmianę dotychczasowego stylu życia tak prywatnie, jak i zawodowo. Nadzwyczajne wyzwania zostały postawione również przed właścicielami firm. Nie ulega wątpliwości, że wielu przedsiębiorców doświadcza aktualnie bardzo poważnego kryzysu finansowego, który został spowodowany między innymi koniecznością całkowitego zawieszenia działalności.
Bywa i tak, że dotychczasowi kontrahenci, dostawcy czy usługobiorcy nie wywiązują się należycie z obowiązku opłacenia faktur, co stanowi dodatkową przyczynę utarty płynności przez ich wierzycieli. W takich realiach firmy giną, ludzie tracą pracę, a dotychczasowe sieci partnerstw i ogniwa w łańcuchach dostaw, sprzedaży i usług sypią niczym domki z kart.

Od teraz mocniej niż kiedykolwiek będzie liczyła się współpraca, wzajemne wsparcie, a także wiedza, strategia i skuteczne narzędzia do osiągania założonych celów szybciej i efektywniej. Nowi liderzy już dostrzegli, że właśnie wystartował ich wyścig po sukces, pozycję i pieniądze, bo ci, którzy do tej pory byli na jego czele, w większości muszą odrabiać straty.

W tym kontekście warto zwrócić swoją uwagę ku korzyściom, jakie płyną z uczestnictwa w towarzystwach biznesowych. Skupiają się tam ludzie, którym zależy na rozwoju biznesu i marki osobistej, właściciele firm z kapitałem i potencjałem rozwojowym, a także szkoleniowcy i trenerzy biznesu, dzięki którym łatwiej przejść okres transformacji.

Jednym z takich towarzystw jest obecnie działający na terenie Zagłębia Miedziowego Business Meeting Club. Ten prestiżowy projekt biznesowy zrzesza sporą grupę regionalnych firm oraz krajowe przedstawicielstwa zagranicznych koncernów. Członkowie klubu korzystają z bezpłatnej obsługi prawnej, marketingu i reklamy oraz autorskich programów i narzędzi, które docelowo pomagają zoptymalizować koszty prowadzonej działalności. Nie brakuje też inspiracji, szkoleń z zakresu sprzedaży i zarządzania, a co najważniejsze profesjonalnego networkingu, który w prostej linii przekłada się na nowe kontakty i kontrakty.

  • Działamy w oparciu o zasadę win-win. Reagujemy na potrzeby rynku. Tworząc środowisko sprzyjające nawiązywaniu nowych wartościowych znajomości i budowaniu biznesowych partnerstw, jednocześnie dajemy narzędzia i przestrzeń do zarabiania pieniędzy i rozwoju biznesów. Właśnie rozwój małych i średnich firm na terenie Zagłębia Miedziowego jest naszą misją. Na co dzień w jej realizacji wspiera nas mecenas projektu PKO Bank Polski S.A. oraz liczni partnerzy strategiczni, wśród których na szczególne wyróżnienie zasługuje Związek Pracodawców Polska Miedź. Nasza współpraca dobitnie uświadamia, jak wysoką wartość mają dobre relacje w biznesie – mówi Tomasz Iwaniec, Prezes Zarządu Business Meeting Club.

 

false
One Comment
  1. Cześć, to jest komentarz.
    Aby zapoznać się z moderowaniem, edycją i usuwaniem komentarzy, należy odwiedzić ekran Komentarze w kokpicie.
    Awatary komentujących pochodzą z Gravatara.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *