false

Gala Networkingu BMC w siedzibie V-Motors

By in
Gala Networkingu BMC w siedzibie V-Motors

Jak poradzić sobie w biznesie w trudnych czasach

W siedzibie V-Motors, autoryzowanego dealera marki Volvo, odbyła się Gala Networkingu Business Meeting Club. W spotkaniu wzięli udział lokalni przedsiębiorcy, menedżerowie, samorządowcy. Podczas gali wysłuchano prelekcje m.in. o tym, jak być lepszym liderem w trudnych czasach, co to jest networking i jak skutecznie rozwijać biznes dzięki licznym kontaktom. 

Z uwagi na pandemię koronawirusa, gali towarzyszyły zaostrzone środki sanitarne. W siedzibie V-Motors w Lubinie spotkało się kilkudziesięciu gości, by porozmawiać o biznesie, ożywieniu lokalnej gospodarki, wzmocnieniu sieci kontaktów biznesowych.

Postanowiliśmy dać w końcu ludziom możliwość powrotu do normalności, spotkania się, zdobycia nowych kontaktów i nawiązania nowych relacji biznesowych. Najważniejszą wartością podczas takich spotkań to budowanie sieci kontaktów, poznawanie przyszłych partnerów w biznesie, klientów. To jest też wiedza, jak te relacje nawiązywać. To są spotkania z ekspertami, specjalistami, podczas których można poznać nowe rozwiązania biznesowe dla naszych klubowiczów i partnerów. To także możliwość zarabiania pieniądzy na nowo dzięki sieci kontaktów – mówi Tomasz Iwaniec, prezes Business Meeting Club.

Uczestnicy wysłuchali inspirujących prelekcji na temat networkingu i odradzania się biznesu w czasach epidemii koronawirusa.

– Biura rachunkowe w żaden sposób nie zostały zwolnione z obowiązku świadczenia swoich usług. Poradziliśmy sobie, choć wiemy, że wiele biur rachunkowych miało problem, bo część pracowników odchodziła na zasiłki opiekuńcze. Mieliśmy co robić, bo przedsiębiorcy musieli być rozliczeni ze swojej działalności – dodaje Aneta Miklas z biura rachunkowego w Lubinie.

Podczas gali można było także porozmawiać z doradcami z zakresu m.in. finansowania firmy, dotacji unijnych, Tarczy Antykryzysowej, benefitów pracowniczych czy optymalizacji kosztów.

false
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *